NASZA OFERTA

WĘDLINY

Nasze produkty powstają z myślą o najbardziej wymagających wielbicielach mięsnych specjałów.

Kiełbasy

Frankfurterki

Cienkie kiełbaski wieprzowe, parzone, wędzone. Doskonale nadają się na pożywne śniadanie lub kolację. Najlepiej smakują na ciepło.

Kiełbasy

Frankfurterki z serem

Kiełbasa średnio rozdrobniona wyprodukowana z mięsa wieprzowego z dodatkiem przypraw i sera, wędzona, parzona. Idealna na pożywne śniadanie i spotkanie grillowe.

Kiełbasy

kiełbasa codzienna

Kiełbasa drobiowo-wieprzowa, wędzona, parzona, z wyczuwalną nutą dodanych przypraw. Doskonała jako codzienny dodatek do kanapek spożywanych zarówno w domu, jak i poza nim.

Kiełbasy

kiełbasa dębowa

Kiełbasa wieprzowo-drobiowa, wędzona, parzona, w osłonce naturalnej. Jako dodatek do kanapek lub sałatek sprawdzi się na wielu polskich stołach.

Kiełbasy

kiełbasa jałowcowa

Kiełbasa wieprzowo-wołowa, wędzona, parzona, podsuszana. W smaku świetnie wyczuwalne naturalne przyprawy z dodatkiem jałowca. Kiełbasa idealna zarówno na zimno, jak i na ciepło.

Kiełbasy

kiełbasa mistrza

Tradycyjna kiełbasa wieprzowa, wędzona, parzona, w osłonce naturalnej. Smak podkreślony tradycyjnymi przyprawami wyróżni ją na każdym stole.

Kiełbasy

kiełbasa myśliwska

Podsuszana kiełbasa wieprzowo-drobiowa, wędzona, parzona. Charakterystyczny smak pełen aromatycznych, naturalnych przypraw przypadnie do gustu wszystkim smakoszom.

Kiełbasy

kiełbasa ostrołęcka

Regionalna kiełbasa wieprzowo-drobiowa, wędzona, parzona. Podana na ciepło sprawdzi się jako sycące danie, które przypadnie do gustu całej rodzinie.

Kiełbasy

kiełbasa podwawelska oryginalna

Tradycyjna kiełbasa oparta na 47-letniej recepturze, wieprzowa, wędzona, parzona. Cechuje się dużą różnorodnością przypraw z wybijającą się nutą czosnku. Sprawdzi się idealnie na stole typu wiejskiego.

Kiełbasy

kiełbasa śląska

Kiełbasa wieprzowo-drobiowa, wędzona, parzona, w osłonce naturalnej. Podana na ciepło, po podgrzaniu w wodzie lub upieczeniu na grillu, nie ma sobie równych.

Kiełbasy

kiełbasa wiesi

Tradycyjna kiełbasa wieprzowo-drobiowa, parzona. Dzięki swojej kruchości i aromatycznym przyprawom nadaje potrawom niepowtarzalny smak.

Kiełbasy

kiełbasa bukowa

Znakomita kiełbasa wieprzowo-drobiowa, wędzona, parzona, pełna aromatycznych przypraw. Idealnie smakuje z grilla.

Kiełbasy

kiełbasa zwyczajna

Klasyczna kiełbasa wieprzowo-drobiowa, wędzona, parzona. Świetnie smakuje zarówno na ciepło, jak i na zimno. Doceniana przez zwolenników klasycznego smaku kiełbasy.

Kiełbasy

Kiełbasa śląska extra

Kiełbasa wieprzowo-drobiowa, wędzona, parzona, w osłonce naturalnej. Wyśmienity dodatek do bigosu i chleba, Świetnie sprawdza się też jako kiełbasa z grilla.

Kiełbasy

kiełbasa zwyczajna 500 g

Klasyczna kiełbasa wieprzowo-drobiowa, średnio rozdrobniona, wędzona, parzona. Sprawdzi się podana zarówno na ciepło, jak i na zimno. Doceniana przez zwolenników klasycznego smaku.

Kabanosy

KABANOS with chicken

Kruche kabanosy z mięsa drobiowego z dodatkiem wieprzowiny, wędzone, parzone, suszone. 100 g kabanosów wyprodukowano ze 168,5 g mięsa. Świetnie sprawdzą się jako szybka przekąska oraz dodatek do sałatek lub koreczków.

Kabanosy

KABANOS chilli

Pikantne kabanosy, wędzone, parzone, suszone, z dodatkiem chilli. 100 g kabanosów wyprodukowano ze 185,2 g mięsa. Doskonałe jako przekąska imprezowa, na piknik, do szkoły i na spacer.

Kabanosy

KABANOS classic

Klasyczne kabanosy, wędzone, parzone i suszone. 100 g kabanosów wyprodukowano ze 185,2 g mięsa. Sprawdzą się jako codzienna przekąska do pracy, do szkoły i na piknik.

Kabanosy

KABANOS z ziarnami

Oryginalne kabanosy wędzone, parzone i suszone. 100 g kabanosów wyprodukowano ze 151,7 g mięsa. Niepowtarzalny charakter tej przekąsce dodają całe ziarna dyni i słonecznika.

Kabanosy

Kabanosy z kaczką Kurpiowskie Specjały

Kruche kabanosy wieprzowe, średnio rozdrobnione, wędzone, parzone, suszone, z dodatkiem jałowca i naturalnych przypraw. Produkt wyróżnia się doskonałym smakiem i wysoką zawartością mięsa (100 g kabanosów zostało wyprodukowane ze 171 g mięsa, w tym 120 g mięsa wieprzowego, 34 g mięsa z kurczaka i 17 g mięsa z kaczki).

Kabanosy

Kabanosy Kurpiowskie Specjały

Kruche kabanosy wieprzowe, średnio rozdrobnione, wędzone, parzone, suszone, z dodatkiem jałowca i naturalnych przypraw. Swój aromat zawdzięczają długiemu procesowi wędzenia i suszenia. Doskonałe jako przekąska.

Kabanosy

Kabanosy delikatesowe z kurczakiem

Kabanosy drobiowo-wieprzowe. Swój wyjątkowy smak zawdzięczają idealnie dobranej mieszance przypraw. Niezwykle kruche. Wyrób o wysokiej zawartości mięsa. Świetnie sprawdza się jako dodatek do sałatek, koreczków czy jako przekąska.

Kabanosy

Kabanosy delikatesowe

Kabanosy wieprzowe z dodatkiem drobiu. Swój smak i aromat zawdzięczają procesowi wędzenia. Wyróżnia je wysoka mięsność produktu. To doskonała przekąska, która sprawdzi się nie tylko na domowych spotkaniach, ale także jako przekąska w podróży, pracy lub szkole.

kiełbasy grube

szynkowa ostrołecka

Kiełbasa wieprzowa, parzona, powstała na tradycyjnej recepturze, wzbogacona naturalnymi przyprawami. Doskonale sprawdza się jako dodatek do kanapek.

kiełbasy grube

żywiecka podsuszana

Parzona kiełbasa wieprzowo-drobiowa, wędzona. Delikatny aromat naturalnego wędzenia sprawia, że kiełbasa jest doskonałym dodatkiem do kanapek, koreczków i sałatek.

PRODUKTY KONSERWOWE

GOLONKA KRÓLEWSKA

Wędlina otrzymywana z peklowanej golonki, parzona. Sprawdza się jako codzienny dodatek do kanapek.

PRODUKTY KONSERWOWE

SZYNKA KONSERWOWA

Szynka konserwowa z mięsa wieprzowego, peklowana, parzona, o zwartej konsystencji. Doskonały dodatek do kanapek, tostów, pizzy oraz koreczków.

PRODUKTY KONSERWOWE

SZYNKA MAMUT

Soczysta szynka z peklowanego mięsa wieprzowego, parzona, z dodatkiem aromatycznych przypraw. Doskonały dodatek do pizzy, tostów, sałatek i kanapek.

Produkty drobiowe

Kurczak gotowany

Soczysta szynka drobiowa z fileta z kurczaka, parzona, w osłonce niejadalnej. Doskonała jako codzienny dodatek do kanapek i sałatek.

Produkty drobiowe

blok z pietruszką

Wyrób z mięsa drobiowo-wieprzowego, peklowany, wędzony, parzony, o zwartej konsystencji. Dzięki starannie dobranym składnikowym i dodatkowi pietruszki nadaje się do każdego rodzaju kanapek.

Produkty drobiowe

golonka z kurczaka

Golonka otrzymana z peklowanego mięsa z kurczaka z dodatkiem galaretki, parzona. Doskonały dodatek do każdego rodzaju kanapek.

Produkty drobiowe

kanadyjska z pieczarkami

Produkt drobiowo-wieprzowy o wyrazistej nucie smakowej z dodatkiem pieczarek. Doskonała w zestawieniu zarówno z pieczywem ciemnym, jak i pszennym.

Produkty drobiowe

polędwica zosi

Soczysty wyrób drobiowy otrzymany z piersi z kurczaka. Dzięki wyjątkowym przyprawom sprawdzi się jako dodatek do tostów, pizzy oraz tradycyjnych kanapek.

Produkty drobiowe

rolada z papryką

Wyrób garmażeryjny z mięsa z kurcząt, z dodatkiem papryki oraz naturalnych przypraw, parzony, zapiekany. Sprawdzi się zarówno jako samodzielna przystawka, jak i dodatek do kanapek.

Produkty drobiowe

rolada z pieczarkami

Wyrób garmażeryjny z mięsa drobiowego, z dodatkiem pieczarek oraz aromatycznych przypraw. Doskonała zarówno na ciepło, jak i na zimno, jako dodatek do kanapek lub jako przekąska.

Produkty drobiowe

rolada z żurawiną

Wyrób garmażeryjny z mięsa drobiowego, z dodatkiem żurawiny oraz aromatycznych przypraw. Smakuje wyśmienicie podany zarówno na ciepło, jak i na zimno, dodatek do kanapek lub jako przekąska.

Produkty drobiowe

szynka z kurczaka

Soczysta szynka z kurczaka z dodatkiem aromatycznych przypraw, parzona. Dzięki wyjątkowym przyprawom świetnie sprawdzi się jako dodatek do tostów, pizzy oraz tradycyjnych kanapek.

Produkty drobiowe

szynkowa z kurczaka

Delikatny i soczysty wyrób z kurczaka. Dzięki aromatycznym przyprawom świetnie nadaje się na tradycyjne kanapki.

Produkty drobiowe

golonka z kurczaka 310 g

Produkt otrzymany z peklowanego mięsa z kurczaka i żelatyny wieprzowej, parzona, Doskonały dodatek do każdego rodzaju kanapek.

Produkty drobiowe

szynkowa z kurczaka 310 g

Delikatny i soczysty wyrób z kurczaka, parzony, w osłonce niejadalnej. Dzięki aromatycznym przyprawom nadaje się świetnie na kanapki, doskonale komponuje się z różnymi dodatkami.

mortadele

mortadela ostrołęcka

Mortadela z mięsa wieprzowo-drobiowego, z dodatkiem mieszanki przyprawowej, co nadaje kanapkom niepowtarzalny smak. Najlepiej komponuje się z pełnoziarnistym pieczywem z dodatkiem świeżych warzyw.

PARÓWKI

kiełbasa parówkowa

Kiełbasa z mięsa drobiowo-wieprzowego, drobno rozdrobniona, wędzona, parzona. Podana na ciepło z musztardą lub ketchupem na pewno posmakuje całej rodzinie.

parówki

paryżanki

Parówki wyprodukowane ze specjalnie wyselekcjonowanego mięsa wieprzowego, z dodatkiem naturalnych przypraw, starannie parzone i wędzone. Doskonałe na śniadanie. Świetnie sprawdzają się jako dodatek do hot dogów i jako składnik śniadania.

parówki

paryżanki 250 g

Wyśmienite parówki wyprodukowane ze specjalnie wyselekcjonowanego mięsa wieprzowego, wędzone. Świetne na śniadanie. Idealnie sprawdzą się jako główny składnik hot doga.

Wieners

Wieners

Kiełbaski homogenizowane, wyprodukowane z mięsa wieprzowego, delikatnie wędzone, parzone w naturalnym jelicie baranim, co daje im niepowtarzalny efekt "knack" przy spożyciu. Świetnie smakują zarówno na zimno, jak i po podgrzaniu z wody jako pożywne śniadanie.

PRODUKTY PIECZONE

BOCZEK PIECZONY

Kruchy i aromatyczny boczek wieprzowy, parzony, pieczony. Doskonały jako dodatek do pieczywa czy też składnik koreczków.

PRODUKTY PIECZONE

SCHAB PIECZONY

Delikatne mięso wieprzowe, solone, pieczone. Smak mięsa subtelnie podkreślają użyte naturalne przyprawy. Schab sprawdza się jako dodatek do kanapek, tostów, sałatek i zapiekanek.

PRODUKTY PIECZONE

Szynka pieczona

Wyśmienita wędzonka wieprzowa, pieczona. To wędlina na każdą okazję: świetnie sprawdza się zarówno jako dodatek do kanapki na śniadanie, składnik sałatki podanej na kolację we dwoje, jak i element zimnej płyty serwowanej gościom na domowym przyjęciu.

Plastry

BOCZEK WĘDZONY PLASTRY

Wędzonka wieprzowa, wędzona, parzona, o tradycyjnym smaku boczku, bez skóry, bez żeberek. Doskonale sprawdza się podczas pieczenia, duszenia, gotowania czy też grillowania.

Plastry

KIEŁBASA KRAKOWSKA SUCHA

Kiełbasa z mięsa wieprzowego, poddana wędzeniu, pieczeniu i długiemu procesowi suszenia. Znakomity smak podkreślają naturalne przyprawy. Sprawdzi się na kanapkach lub jako składnik stołu bankietowego.

Plastry

LUNCHEON MEAT PLASTRY

Wyrazista mielonka wieprzowo-drobiowa, parzona, peklowana. Dzięki wyjątkowym przyprawom doskonale sprawdzi się jako dodatek do tostów, pizzy oraz tradycyjnych kanapek.

Plastry

POLĘDWICA SOPOCKA

Wędzonka otrzymana z peklowanych mięśni schabu, wędzona, parzona. Delikatnie soczysta. Doskonały dodatek zarówno do kanapek, jak i imprezowych koreczków.

Plastry

SALAMI DOJRZEWAJĄCE PLASTRY

Tradycyjna kiełbasa wieprzowa, drobno rozdrobniona, surowa, dojrzewająca. Jej smak i zapach został wzbogacony wieloma przeprawami. Znakomita jako dodatek do kanapek, tostów, pizzy lub jako samodzielna przekąska.

Plastry

SCHAB PIECZONY PLASTRY

Krucha polędwica wieprzowa, pieczona, otrzymywana z peklowanych mięśni schabu, parzona. Świetnie sprawdzi się jako dodatek do pieczywa żytniego i pszennego.

Plastry

SZYNKA KONSERWOWA PLASTRY

Tradycyjna szynka konserwowa z mięsa wieprzowego, peklowana, parzona, o zwartej konsystencji. Świetnie smakuje podana na kanapce lub jako dodatek do tostów, pizzy oraz koreczków.

Plastry

SZYNKA WIEPRZOWA GOTOWANA

Soczysta szynka wyprodukowana z peklowanego mięsa wieprzowego, z dodatkiem aromatycznych przypraw, wędzona, parzona. Doskonały dodatek do codziennej kanapki.

mielonki

BLOK Z WARZYWAMI

Mielonka drobiowo-wieprzowa z dodatkiem warzyw. Dzięki starannie dobranym składnikom stanowi doskonały składnik kanapek.

mielonki

LUNCHEON MEAT KRÓLEWSKI

Wyrazista w smaku kiełbasa wieprzowo-drobiowa, parzona, peklowana. Dzięki wyjątkowym przyprawom sprawdzi się jako dodatek do tostów, pizzy oraz tradycyjnych kanapek.

mielonki

MIELONKA TYROLSKA

Produkt blokowy o wyczuwalnym smaku tradycyjnej konserwy. Sprawdzi się jako dodatek do pizzy lub tostów, jak również na zimno (do klasycznych kanapek).

mielonki

tyrolska 300 g

Produkt wieprzowo-drobiowy, z wyczuwalnym smakiem konserwy. Doskonała jako codzienny dodatek do kanapek.

PIECZENIE

PIECZEŃ Z OGÓRKIEM

Wyśmienita pieczeń drobiowo-wieprzowa, zapiekana. Dodatek ogórka dodaje pieczeni niezwykły smak przez co jest idealnym produktem do kanapek.

PIECZENIE

PIECZEŃ Z PIECZARKAMI

Wyśmienita pieczeń drobiowo-wieprzowa, zapiekana. Dodatek pieczarek dodaje pieczeni niezwykły smak. W duecie ze świeżym pieczywem tworzy doskonałą kanapkę.

PIECZENIE

PIECZEŃ Z SEREM

Wyśmienita pieczeń drobiowo-wieprzowa, zapiekana. Dodatek sera żółtego dodaje pieczeni niezwykły smak. Doskonale komponuje się zarówno z pieczywem żytnim, jak i pszennym.

Wędzonki

baleron bezosłonkowy

Klasyczna wędzonka otrzymana z peklowanego karczku wieprzowego, wędzona, parzona, o lekko słonym smaku. Idealnie komponuje się z pieczywem oraz różnego rodzaju sosami.

Wędzonki

boczek duński parzony

Peklowana wędzonka otrzymana z boczku wieprzowego, ze skórą, bez żeber, wędzona, o aromatycznym smaku i zapachu. Idealny do zapiekania lub jako baza do zupy grochowej czy żurku.

Wędzonki

boczek z komina

Parzona wędzonka z boczku wieprzowego, ze skórą, bez żeber, peklowana, wędzona. Idealny dodatek do zup, bigosu, zapiekanek i makaronów. Świetnie smakuje również w formie przekąski na zimno.

Wędzonki

paski boczkowe wąskie

Smakowity peklowany boczek wieprzowy, ze skórą, bez żeber, wędzony, parzony. Doskonały do zapiekania.

Wędzonki

polędwica łososiowa

Wędzonka otrzymywana z polędwicy wieprzowej, peklowana, lekko słona, wędzona, surowa. Świetnie sprawdzi się na klasycznych kanapkach z dodatkiem warzyw i sosów.

Wędzonki

polędwica słoneczna

Wędzonka drobiowo-wieprzowa z peklowanego fileta z kurczaka i mięsa wieprzowego, wędzona i parzona. Idealna do sałatek, kanapek i koreczków.

Wędzonki

polędwica sopocka

Wędzonka otrzymana z peklowanych mięśni schabu, wędzona, parzona. Delikatnie soczysta. Doskonały dodatek zarówno do kanapek, jak i imprezowych koreczków.

Wędzonki

schab krotoszyński

Wędzonka otrzymana z mięśni schabu wieprzowego z okrywą tłuszczową, wędzona, parzona. Wyśmienity dodatek do każdego rodzaju pieczywa.

Wędzonki

schab małgorzaty

Wędzonka otrzymana z peklowanego schabu wieprzowego, wędzona, parzona. Dzięki starannie dobranym składnikowym nada niecodzienny charakter codziennym kanapkom.

Wędzonki

schab z komina

Krucha wędzonka otrzymana ze schabu wieprzowego, wędzona, parzona. Doskonale sprawdzi się jako dodatek do codziennych kanapek lub baza faszerowanych serem roladek.

Wędzonki

schab z liściem

Peklowana wędzonka otrzymana z mięśni polędwicy wieprzowej, wędzona, parzona. Doskonała jako codzienny dodatek do kanapek.

Wędzonki

szynka bukowa

Wędzonka bez skóry, wędzona, parzona. Dzięki aromatycznym przyprawom wyśmienicie sprawdza się na kanapce, jak i jako element tradycyjnej zimnej płyty.

Wędzonki

szynka dębowa

Soczysta wędzonka otrzymana z mięśni szynki wieprzowej, peklowana, wędzona, parzona. Dzięki starannie dobranym składnikom podbije podniebienie każdego wielbiciela mięsnej tradycji.

Wędzonki

szynka krucha

Krucha wędzonka wykonana z mięsa wieprzowego, wędzona, parzona, w osłonce niejadalnej. Nadaje się jako aromatyczny dodatek do kanapek, koreczków i sałatek.

Wędzonki

szynka myśliwska parzona

Wędzonka parzona otrzymywana z peklowanych mięśni szynki, wędzona, z okrywą tłuszczową. Wyjątkowy smak i zapach czyni z niej wspaniały dodatek do kanapek.

Wędzonki

szynka z liściem

Wędzonka z mięśni szynki wieprzowej, peklowana, wędzona, parzona. Idealny dodatek do pieczywa zarówno żytniego, jak i pszennego.

Wędzonki

wędzonka bukowa

Wędzonka bez skóry, wędzona, parzona. Dzięki aromatycznym przyprawom wyśmienicie sprawdza się na kanapce, jak i element tradycyjnej zimnej płyty.

Wędzonki

wędzonka w płatkach czosnku

Wędzonka parzona, wędzona w płatkach aromatycznego czosnku. Podana na kanapce nadaje jej niepowtarzalny smak.

Wędzonki

zrazowa z liściem

Wędzonka wędzona, parzona. Dzięki aromatycznym przyprawom nadaje się świetnie na kanapki, doskonale komponując się z różnymi dodatkami, takimi jak pomidory czy ulubione sosy.

Wędzonki

Rolada boczkowa

Wędzonka otrzymana z boczku wieprzowego, bez skóry, bez żeber, wędzona, parzona. Idealna na każdą okazję: zarówno jako dodatek do kanapek, jajecznicy i pizzy, jak i element zimnej płyty na domowe przyjęcie.

Wędzonki

Szynka herbaciana

Wędzonka z dodatkiem herbaty czarnej, parzona, zapiekana. Powstaje z wyjątkową dbałością o jakość oraz znakomity smak. Idealny dodatek do codziennych kanapek.

Wędzonki

Szynka wieprzowa gotowana

Szynka wieprzowa, wędzona, parzona. Charakteryzuje się wyjątkowym smakiem i aromatem, który przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi mięsnej tradycji.

Wędzonki

Szynka z komina

Wędzonka wieprzowa wędzona, parzona. Zamienia zwykłą kanapkę w wyśmienite danie, któremu nie oprze się żaden wielbiciel mięsnych specjałów.

Wędzonki

Szynka z liściem

Wędzonka wieprzowa, wędzona, parzona, o wyrazistym smaku i aromacie. Polecana jako dodatek do kanapek, sałatek.

Wędzonki

Szynka z ziarnami

Wędzonka parzona, wędzona, zapiekana. Za wyjątkowy smak wędliny odpowiada dodatek wyśmienitej kompozycji przypraw oraz ziaren słonecznika i dyni.

Wyroby podrobowe

KASZANKA GRYCZANA

Wędlina podrobowa z dodatkiem kaszy gryczanej. Smakuje wyśmienicie zarówno upieczona na grillu, jaki i usmażona na patelni.

Wyroby podrobowe

KASZANKA OSTROŁĘCKA

Wędlina podrobowa wieprzowa, parzona, z dodatkiem kaszy gryczanej i kaszy orkiszowej. Doskonała zarówno na ciepło, jak i na zimno.

Wyroby podrobowe

PASZTETOWA OSTROŁĘCKA

Wędlina podrobowa wieprzowa. Świetnie smakuje i łatwo się rozsmarowuje, dzięki czemu idealnie nadaje się na codzienną kanapkę z dodatkiem ulubionych warzyw.

Wyroby podrobowe

Kaszanka biała

Wędlina podrobowa z dodatkiem kaszy gryczanej. Smakuje wyśmienicie zarówno upieczona na grillu, usmażona na patelni, jak i podgrzana w wodzie.

Wyroby podrobowe

pasztetowa delikatesowa 200 g

Delikatna i smaczna wędlina podrobowa z mięsa wieprzowego, parzona, w osłonce niejadalnej. Tradycyjny smak podkreślają wyczuwalne przyprawy. Łatwo się rozsmarowuje, dzięki czemu idealnie nadaje się na codzienną kanapkę.

Wyroby podrobowe

pasztetowa pomidorowa 200 g

Wyrazista wędlina podrobowa z mięsa wieprzowego, parzona, w osłonce niejadalnej. W smaku wyczuwalny smak pomidorów. Łatwo się rozsmarowuje, dzięki czemu idealnie nadaje się na kanapkę.

Wyroby podrobowe

salcesonik 200 g

Wędlina podrobowa z dodatkiem aromatycznych przypraw, parzona, w osłonce niejadalnej. Najlepiej smakuje na pieczywie lub skropiona octem lub sokiem z cytryny.

Produkty garmażeryjne

PASZTET Z GĘSINĄ

Pasztet pieczony z mięsa wieprzowego z dodatkiem mięsa gęsiego oraz aromatycznych przypraw. Tradycyjny smak sprawdzi się nie tylko na świątecznym stole, ale również jako dodatek do codziennych potraw.

Produkty garmażeryjne

PASZTET Z KACZKĄ

Charakterystyczny w smaku pasztet pieczony z mięsa wieprzowego z dodatkiem mięsa z kaczki oraz aromatycznych przypraw. Świetnie komponuje się zarówno z sosami na bazie majonezu lub chrzanu, jak również z przetworami i żurawiną.

Produkty garmażeryjne

PASZTET Z KURCZAKIEM

Pasztet z udziałem mięsa drobiowego, pieczony z dodatkiem aromatycznych, naturalnych przypraw. Sprawdza się jako doskonały dodatek do codziennych kanapek.

Produkty garmażeryjne

PASZTET Z ŻURAWINĄ

Aromatyczny pasztet z udziałem mięsa drobiowego, pieczony z dodatkiem aromatycznych, naturalnych przypraw. Sprawdza się jako doskonały dodatek do codziennych kanapek.

Produkty garmażeryjne

PIECZEŃ SMAKOWITA

Wyśmienita pieczeń wyprodukowana z mięsa drobiowo-wieprzowego, parzona, zapiekana. Dzięki starannie dobranym składnikowym nada niecodzienny charakter każdej pajdzie chleba.

Produkty garmażeryjne

Pieczeń z kaczką

Pieczeń wyprodukowana z udziałem mięsa z kaczki i aromatycznych przypraw, parzona, zapiekana. Idealny dodatek do kanapek. Świetnie sprawdza się również jako samodzielna przekąska.

Produkty garmażeryjne

Pieczeń z gęsiną

Pieczeń otrzymana z udziałem mięsa z gęsi i aromatycznych przypraw, parzona, zapiekana. Doskonały dodatek do codziennych kanapek. Dobrze sprawdza się też jako samodzielna przekąska.

Produkty garmażeryjne

Kiszka ziemniaczana

Wyrób wieprzowo-drobiowy powstały dla wszystkich miłośników kuchni kresowej. Cechuje się wyrazistym smakiem, za którym stoi idealnie dobrana mieszanka przypraw. Przypadnie do gustu każdemu, kto jest fanem potraw z ziemniaków.

Produkty garmażeryjne

smarowidło z mięsem 170 g

Wyrób garmażeryjny z mięsa wieprzowo-drobiowego z dodatkiem aromatycznych przypraw. Produkowany z myślą o wielbicielach tradycyjnych mięsnych specjałów. Doskonały dodatek do chleba.

Produkty garmażeryjne

Boczek mojej mamy

Wyśmienity boczek wieprzowy, surowy, posypany przyprawami, gotowy do spożycia po obróbce cieplnej. Po upieczeniu zachwyca wyrazistym smakiem i doskonałym aromatem. Świetnie sprawdza się jako dodatek do kanapek. Produkt nadaje się do mrożenia.

Produkty garmażeryjne

Karkówka mojej mamy

Znakomita karkówka wieprzowa, surowa, posypana przyprawami, gotowa do spożycia po obróbce cieplnej. Po upieczeniu doskonale sprawdzi się jako przekąska na zimno lub dodatek do kanapek. Produkt nadaje się do mrożenia.

Produkty garmażeryjne

Łopatka mojej mamy

Smaczna łopatka wieprzowa, surowa, posypana przyprawami, gotowa do spożycia po obróbce cieplnej. Po upieczeniu przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym wielbicielom mięsnych specjałów. Znakomicie sprawdzi się jako dodatek do kanapek. Produkt nadaje się do mrożenia.

Produkty garmażeryjne

Schab mojej mamy

Smakowity schab wieprzowy, surowy, posypany przyprawami, gotowy do spożycia po obróbce cieplnej. Jest polecany jako przekąska na zimno i dodatek do codziennych kanapek. Produkt nadaje się do mrożenia.

Produkty garmażeryjne

Szynka mojej mamy

Aromatyczna szynka wieprzowa, surowa, posypana przyprawami, gotowa do spożycia po obróbce cieplnej. By móc cieszyć się jej wyjątkowym smakiem, wystarczy ją upiec w piekarniku. Po upieczeniu świetnie sprawdzi się jako przekąska podana na zimno, jak i smakowity dodatek do kanapek. Produkt nadaje się do mrożenia.