NASZA OFERTA

Mięso

Nasza oferta mięs powstała z myślą o najbardziej wymagających wielbicielach mięsnej tradycji.

MIĘSO

Boczek mojej mamy

Wyśmienity boczek wieprzowy, surowy, posypany przyprawami, gotowy do spożycia po obróbce cieplnej. Po upieczeniu zachwyca wyrazistym smakiem i doskonałym aromatem. Świetnie sprawdza się jako dodatek do kanapek. Produkt nadaje się do mrożenia.

MIĘSO

Karkówka mojej mamy

Znakomita karkówka wieprzowa, surowa, posypana przyprawami, gotowa do spożycia po obróbce cieplnej. Idealna dla wielbicieli mięsnej tradycji. Po upieczeniu doskonale sprawdzi się jako przekąska na zimno lub dodatek do kanapek. Produkt nadaje się do mrożenia.

MIĘSO

Schab mojej mamy

Schab wieprzowy, surowy, posypany przyprawami, gotowy do spożycia po obróbce cieplnej. Po upieczeniu może stanowić danie główne na uroczystym rodzinnym obiedzie. Świetnie sprawdzi się również w formie dodatku do kanapek. Produkt nadaje się do mrożenia.

MIĘSO

Szynka mojej mamy

Wyborna szynka wieprzowa, surowa, posypana przyprawami, gotowa do spożycia po obróbce cieplnej. Po upieczeniu nie ma sobie równych. Rewelacyjnie sprawdza się jako dodatek do kanapek. Produkt nadaje się do mrożenia.

MIĘSO

Boczek

Boczek wieprzowy ze skórą, bez kości. Mięso idealne do smażenia, wędzenia, duszenia, pieczenia i grillowania. Nieodzowny składnik dań czerpiących z polskiej tradycji kulinarnej: żurku, grochówki i bigosu.

MIĘSO

Golonka przednia

Golonka wieprzowa przednia. Pieczona z warzywami lub duszona w piwie nie ma sobie równych. Golonka może być również wykorzystana do przygotowywania zup, np. tradycyjnej grochówki lub góralskiej kwaśnicy.

MIĘSO

Karkówka

Karkówka wieprzowa bez kości. Mięso o uniwersalnym zastosowaniu kulinarnym. Jest najczęściej wykorzystywane do przygotowania panierowanych kotletów, grillowanych steków, faszerowanych rolad, gulaszu, a także w formie wędliny.

MIĘSO

Łopatka wieprzowa bez kości

Łopatka wieprzowa bez kości. Nadaje się do wędzenia, smażenia, grillowania, pieczenia i duszenia. Z tej części wieprzowiny produkuje się też mięso mielone wykorzystywane do przygotowania m.in. kotletów i sosu bolognese.

MIĘSO

Nóżki

Nóżki wieprzowe. Są bardzo często wykorzystywane do gotowania zup, bulionów oraz galaret bez konieczności dodatku żelatyny (zawierają duże ilości elastyny i kolagenu). Po usunięciu kostek można je także wykorzystywać do faszerowania.

MIĘSO

Podgardle

Podgardle wieprzowe. To produkt cieszący się niezwykłą popularnością ze względu na swoje różnorodne kulinarne zastosowanie. Nadaje się do wędzenia, smażenia, grillowania, pieczenia i duszenia.

MIĘSO

Polędwiczki

Polędwiczka wieprzowa. To mięso o uniwersalnym zastosowaniu kulinarnym. Po usmażeniu lub upieczeniu świetnie komponują się zarówno z tradycyjnymi dodatkami obiadowymi, jak i sosami, np. koperkowym bądź grzybowym.

MIĘSO

Schab

Schab wieprzowy bez kości. Jeden z najpopularniejszych mięs na polskich stołach. Schab jest najczęściej wykorzystywany do przygotowania kotletów w panierce, ale nadaje się również do pieczenia w całości.

MIĘSO

Szynka

Szynka wieprzowa bez kości. Mięso o szerokim zastosowaniu kulinarnym. Można ją upiec z przyprawami lub ugotować w osolonej wodzie. Tak przyrządzona szynka nada się na kanapki czy do sałatki, ale także na obiad – z ziemniakami i sałatką przypadnie do gustu całej rodzinie.

MIĘSO

Pachwina

Pachwina wieprzowa. W polskiej tradycji kulinarnej jest najczęściej wykorzystywana do produkcji kiszki wątrobianej i pasztetów. Nadaje się również do wędzenia, pieczenia i grillowania.

MIĘSO

Żeberka

Żeberka wieprzowe w postaci pasków. Mięso o szerokim zastosowaniu kulinarnym. Idealne do pieczenia i duszenia. Są również wykorzystywane do przygotowania zup, np. grochówki lub góralskiej kwaśnicy.