NASZA OFERTA

Nowości

Spróbuj naszych smakowitych nowości produktowych. Kto wie, może na stałe wejdą do Twojego codziennego menu?

Nowość

PIECZEŃ Z KACZKĄ

Pieczeń otrzymana z peklowanego mięsa z kurcząt, mięsa z kaczki, mięsa wieprzowego, serc wieprzowych, wątroby wieprzowej i aromatycznych przypraw, parzona, zapiekana. Idealny dodatek do kanapek. Świetnie sprawdza się również jako samodzielna przekąska.

Nowość

PIECZEŃ Z GĘSINĄ

Pieczeń otrzymana z peklowanego mięsa z kurcząt, mięsa z gęsi, mięsa wieprzowego, serc wieprzowych, wątroby wieprzowej i aromatycznych przypraw, parzona, zapiekana. Doskonały dodatek do codziennych kanapek. Dobrze sprawdza się też jako samodzielna przekąska.

Nowość

Kiełbasa z szynki Kurpiowskie Specjały

Tradycyjna kiełbasa wieprzowa, średnio rozdrobniona, parzona, z dodatkiem aromatycznych przypraw nadających jej wyrazisty smak. Polecana do przygotowania z wody, ale również do grillowania i pieczenia.

Nowość

Kabanosy z kaczką Kurpiowskie Specjały

Kruche kabanosy wieprzowe, średnio rozdrobnione, wędzone, parzone, suszone, z dodatkiem jałowca i naturalnych przypraw. Produkt wyróżnia się doskonałym smakiem i wysoką zawartością mięsa (100 g kabanosów zostało wyprodukowane ze 171 g mięsa, w tym 120 g mięsa wieprzowego, 34 g mięsa z kurczaka i 17 g mięsa z kaczki).

Nowość

Kabanosy delikatesowe z kurczakiem

Kabanosy drobiowo-wieprzowe. Swój wyjątkowy smak zawdzięczają idealnie dobranej mieszance przypraw. Niezwykle kruche. Wyrób o wysokiej zawartości mięsa. Świetnie sprawdza się jako dodatek do sałatek, koreczków czy jako przekąska.

Nowość

Kabanosy delikatesowe

Kabanosy wieprzowe z dodatkiem drobiu. Swój smak i aromat zawdzięczają procesowi wędzenia. Wyróżnia je wysoka mięsność produktu. To doskonała przekąska, która sprawdzi się nie tylko na domowych spotkaniach, ale także jako przekąska w podróży, pracy lub szkole.

Nowość

Kiełbasa z kaczką Kurpiowskie Specjały

Kiełbasa z mięsem z kaczki. Charakteryzuje ją delikatny smak, piękny kolor wędzenia i aromat przypraw z wyczuwalną nutą czosnku. Świetnie smakuje zarówno na zimno, jak i na gorąco.