NASZA OFERTA

Dania
gotowe

Sekretem idealnego smaku naszych dań gotowych są specjalnie wyselekcjonowane surowce i tradycyjne, sprawdzone receptury.

Dania gotowe

Kęski pieczone

Smakowite skrzydełka z kurczaka, peklowane, pieczone. Zamarynowane w kompozycji aromatycznych przypraw, a następnie upieczone na złoty kolor. Polecane jako przekąska serwowana zarówno na zimno, jak i na gorąco.

Dania gotowe

Ćwiartka z kurczaka

Wyśmienita ćwiartka z kurczaka, parzona, zamarynowana w mieszance aromatycznych przypraw. Powstaje z myślą o najbardziej wymagających wielbicielach drobiowych specjałów. Świetnie smakuje podana zarówno na zimno, jak i na gorąco.

Dania gotowe

Skrzydełka z kurczaka

Znakomite skrzydełka z kurczaka, parzone, zamarynowane w mieszance aromatycznych przypraw. Przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym wielbicielom drobiowych specjałów. Można podawać je zarówno na zimno, jak i na gorąco – zawsze świetnie smakują!

Dania gotowe

Golonka pieczona

Klasyczna golonka wieprzowa, parzona, pieczona, wyprodukowana z dodatkiem aromatycznych przypraw i warzyw. By cieszyć się jej smakiem i zapachem, wystarczy upiec golonkę w piekarniku lub na grillu.

Dania gotowe

Golonka gotowana

Golonka wieprzowa, peklowana, bez kości, z dodatkiem aromatycznych, naturalnych przypraw. To wyrób garmażeryjny idealny do spożycia zarówno na zimno, jak i na ciepło. Dzięki naturalnemu procesowi pasteryzacji produkt uzyskuje dłuższy termin do spożycia.