Infolinia +48 29 764 11 01

Zapraszamy na Grillową Ucztę!

Grillowanie to nasz ulubiony sposób biesiadowania na świeżym powietrzu. Wystarczy zaprosić rodzinę i przyjaciół, rozpalić grilla i wrzucić na ruszt ulubione produkty. Aby w pełni cieszyli się Państwo smakowaniem grillowych przysmaków, przygotowaliśmy dla Was prawdziwą Grillową Ucztę.

W tej linii produktów znajdziecie zarówno tradycyjne wyroby, jak: kiełbasy, wyborne kaszanki oraz kiszkę ziemniaczaną – regionalny przysmak, ale również nowości, które zadowolą poszukiwaczy nowych smaków. W ofercie prezentujemy porcjowane, gotowe do grillowania soczyste mięsa, zamarynowane w kompozycji aromatycznych przypraw. Zamknięte w poręcznych opakowaniach na długo zachowują swoje walory i pozwolą na szybkie i sprawne przygotowanie grilla. Zapraszamy również do zbierania punktów z oferty grillowej i wymiany ich na nagrody! Pełen regulamin znajdą Państwo w katalogu.

 

Poleć znajomemu
Wyślij e-mailem
Branżowy program promocji
Nr POIG.06.05.02-00-149/12-00
Projektu „ Rozwój eksportu czynnikiem wzrostu poziomu konkurencyjności firmy W ramach poddziałania 6.5.2. Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji działania 6.5 Promocja polskiej gospodarki osi priorytetowej 6 Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna gospodarka, 2007-2013

Administratorem danych osobowych są Zakłady Mięsne "Pekpol Ostrołęka" S.A.,
ul. Przemysłowa 31, Ławy, 07 - 410 Ostrołęka

Na podstawie art. 4c ustawy z dnia 8 marca 2013r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych Zakłady Mięsne „Pekpol Ostrołęka” S.A. oświadczają, iż posiadają status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy.