Infolinia +48 29 764 11 01

Podbij Paryż z nowym programem lojalnościowym ZM Pekpol - „Wieża Marzeń”

Nowy program lojalnościowy Zakładów Mięsnych Pekpol Ostrołęka S.A. skierowany jest do handlu detalicznego. Akcja „Wieża Marzeń”, po pod takim hasłem prowadzony jest program polega na zbieraniu punktów, które można wymieniać na wartościowe nagrody w dowolnym momencie trwania programu aż do dnia 15 kwietnia 2014 roku. Główną nagrodą jest wycieczka do Paryża dla dwóch osób!

aktualnosc1- Celem programu jest budowa pozytywnych relacji firmy z klientami i spełnianie ich marzeń.  Dzięki programowi marzenia naszych klientów mogą zostać spełnione. Na wyznaczonych produktach Zakładów Mięsnych „Pekpol Ostrołęka” umieszczone są etykiety promocyjne  w trzech wersjach tj.: „Mała Wieża Marzeń”, „Średnia Wieża Marzeń” i „Duża Wieża Marzeń”, pod którymi widnieją kody alfanumeryczne o określonej wartości punktowej – mówi Małgorzata Wódkiewicz z Zakładów Mięsnych Pekpol Ostrołęka. – Podczas trwania programu uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia większej ilości punktów dzięki udziałowi w dodatkowych promocjach. Dodam, że biorący udział w programie mogą wybierać spośród puli kilkaset nagród rzeczowych i innych równie ciekawych np. udział w kursie gotowania czy nauka nurkowania. Nagrodą główną jest wycieczka do Paryża dla dwóch osób – uzupełnia Małgorzata Wódkiewicz.

Program„Wieża Marzeń” trwa od 25 listopada 2013 roku do 31 marca 2014 roku (termin wykorzystania punktów upływa 15 kwietnia 2014 r.).

Login i hasło wraz zaproszeniem do programu które umożliwiają rejestrację na platformie obsługującej program, udostępniane są przez organizatora. W razie pytań bądź wątpliwości można kontaktować się z przedstawicielami handlowymi ZM Pekpol Ostrołęka lub za pośrednictwem infolinii o numerze 22 203 54 76 (w godz. 9.00-16.00).

Szczegóły dotyczące programu znajdują się na: www.pekpol.plwww.wiezamarzen.pl

Poleć znajomemu
Wyślij e-mailem
Branżowy program promocji
Nr POIG.06.05.02-00-149/12-00
Projektu „ Rozwój eksportu czynnikiem wzrostu poziomu konkurencyjności firmy W ramach poddziałania 6.5.2. Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji działania 6.5 Promocja polskiej gospodarki osi priorytetowej 6 Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna gospodarka, 2007-2013

Administratorem danych osobowych są Zakłady Mięsne "Pekpol Ostrołęka" S.A.,
ul. Przemysłowa 31, Ławy, 07 - 410 Ostrołęka

Na podstawie art. 4c ustawy z dnia 8 marca 2013r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych Zakłady Mięsne „Pekpol Ostrołęka” S.A. oświadczają, iż posiadają status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy.