Infolinia +48 29 764 11 01

Nowość! Szybki sposób na pyszny obiad – mięsa w marynacie

Gdy nie mamy czasu na przygotowanie tradycyjnego obiadu, często sięgamy po szybkie i mało wartościowe przekąski. Alternatywą dla takiego sposobu odżywiania jest nowa linia mięs w marynacie od ZM Pekpol. To produkty od razu przyprawione i gotowe do podgrzania. Dzięki aromatycznym marynatom mięso po upieczeniu będzie wyjątkowo soczyste i pyszne.

Swoje kulinarne gusta zaspokoją amatorzy zarówno wieprzowiny, jak i drobiu. Nową linię produktów tworzą karkówka, schab, szynka oraz filet z kurczaka. Wysokiej jakości mięso jest porcjowane i zamknięte w poręcznych opakowaniach, dzięki czemu na długo zachowuje swoje walory. Mięsa w marynacie to produkty idealne na szybki obiad w kilka minut. Można przygotować je na różne sposoby: w mikrofalówce, w piekarniku oraz na grillu.

miesa-w-marynacie-zm-pekpol-fot-zm-pekpol

Poleć znajomemu
Wyślij e-mailem
Branżowy program promocji
Nr POIG.06.05.02-00-149/12-00
Projektu „ Rozwój eksportu czynnikiem wzrostu poziomu konkurencyjności firmy W ramach poddziałania 6.5.2. Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji działania 6.5 Promocja polskiej gospodarki osi priorytetowej 6 Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna gospodarka, 2007-2013

Administratorem danych osobowych są Zakłady Mięsne "Pekpol Ostrołęka" S.A.,
ul. Przemysłowa 31, Ławy, 07 - 410 Ostrołęka

Na podstawie art. 4c ustawy z dnia 8 marca 2013r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych Zakłady Mięsne „Pekpol Ostrołęka” S.A. oświadczają, iż posiadają status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy.