Infolinia +48 29 764 11 01

Nowość na grilla! Zamiast tradycyjnej kiełbasy, wrzuć na ruszt „Paluszki grillowe” ZM Pekpol

Uwielbiasz grillować na świeżym powietrzu, a tradycyjna kiełbasa już ci się znudziła? Wrzuć na ruszt smakowite „Paluszki grillowe” od ZM Pekpol. Cienkie i soczyste kiełbaski grillowe w naturalnej osłonce dostępne są w dwóch wariantach: klasyczne i z przyprawami. „Paluszki grillowe” to świetna alternatywa dla tradycyjnej kiełbasy.

paluszki-grillowe-z-przyprawami-zm-pekpolpaluszki-grillowe-klasyczne-zm-pekpol-Powstały z wysokiej jakości mięsa wieprzowego z dodatkiem naturalnych przypraw, które gwarantują wyśmienity smak i aromat. Wystarczy chwilę je opiekać, by cieszyć się doskonałym smakiem. Poręczne i estetyczne opakowanie typu map gwarantuje doskonałą jakość i świeżość produktu.

Poleć znajomemu
Wyślij e-mailem
Branżowy program promocji
Nr POIG.06.05.02-00-149/12-00
Projektu „ Rozwój eksportu czynnikiem wzrostu poziomu konkurencyjności firmy W ramach poddziałania 6.5.2. Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji działania 6.5 Promocja polskiej gospodarki osi priorytetowej 6 Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna gospodarka, 2007-2013

Administratorem danych osobowych są Zakłady Mięsne "Pekpol Ostrołęka" S.A.,
ul. Przemysłowa 31, Ławy, 07 - 410 Ostrołęka

Na podstawie art. 4c ustawy z dnia 8 marca 2013r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych Zakłady Mięsne „Pekpol Ostrołęka” S.A. oświadczają, iż posiadają status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy.