Infolinia +48 29 764 11 01

Mixuj z Pekpolem i przygotowuj różnorodne kanapki z Plastrami mix – nowość od ZM Pekpol

Salami parma, salami w pomidorach a może z zielonym pieprzem? Teraz dzięki „Plastrom mix”, nowości od Zakładów Mięsnych Pekpol, wszystkie trzy wędliny znajdziesz w jednym opakowaniu. Co więcej, śniadanie lub kolację przygotujesz szybko i bez wysiłku. Zobacz, że przygotowanie posiłków może być szybkie, różnorodne i smaczne.

Plastry mix ZM Pekpol to zestaw trzech rodzajów wędlin kanapkowych, pokrojonych w odpowiedniej grubości plastry. Całość zamknięta jest w nowym, poręcznym opakowaniu o gramaturze 150 g.

Aby kanapki się nie znudziły, producent proponuje trzy różne zestawy:

Plastry Mix I: Polędwiczka z Indykiem, Mortadela Ostrołęcka, Tyrolska

Plastry Mix II: Kiełbasa Żywiecka, Mortadela Ostrołęcka, Tyrolska

Plastry Mix III: Salami Parma, Salami z Zielonym Pieprzem, Salami w Pomidorach

Opakowanie: 150 g (MAP)

Poleć znajomemu
Wyślij e-mailem
Branżowy program promocji
Nr POIG.06.05.02-00-149/12-00
Projektu „ Rozwój eksportu czynnikiem wzrostu poziomu konkurencyjności firmy W ramach poddziałania 6.5.2. Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji działania 6.5 Promocja polskiej gospodarki osi priorytetowej 6 Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna gospodarka, 2007-2013

Administratorem danych osobowych są Zakłady Mięsne "Pekpol Ostrołęka" S.A.,
ul. Przemysłowa 31, Ławy, 07 - 410 Ostrołęka

Na podstawie art. 4c ustawy z dnia 8 marca 2013r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych Zakłady Mięsne „Pekpol Ostrołęka” S.A. oświadczają, iż posiadają status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy.