Infolinia +48 29 764 11 01

Kolejne wyróżnienie dla produktów ZM Pekpol

Jury konkursu „Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym” WIOSNA 2014, po raz kolejny uznało wysoką jakość wyrobów ZM Pekpol. Wyróżniono dwa produkty z portfolio firmy: „Golonkę pieczoną” i „Kiełbasę podwawelską oryginalną”, która produkowana jest od początku istnienia Zakładów. Honorowy patronat nad konkursem, który organizuje Instytut Biotechnologii i Przemysłu Rolno-Spożywczego, sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

- Nasze produkty zdobyły wysokie noty we wszystkich trzech kategoriach według, których oceniane były przetwory mięsne: wygląd zewnętrzny, wygląd na przekroju oraz smak i zapach. Jesteśmy bardzo dumni z wyróżnienia, gdyż jest to potwierdzenie, że wysiłek oraz wdrożone inwestycje procentują. Cieszy nas również fakt, że eksperci docenili zarówno stosunkowo nowy produkt w ofercie - „Golonkę pieczoną”, jak i produkowaną od 40 lat „Kiełbasę podwawelską oryginalną”. Pierwszy wyrób ma nowoczesną formę i opakowanie, można go szybko przyrządzić jako gotowe danie, natomiast „Kiełbasa podwawelska oryginalna” jest wyrobem opartym na tradycyjnej recepturze – mówi Małgorzata Wódkiewicz z Zakładów Mięsnych Pekpol Ostrołęka.

 

Wiosenna edycja plebiscytu, który organizuje Instytut Biotechnologii i Przemysłu Rolno-Spożywczego, odbyła się po raz czterdziesty pierwszy.

 

 podwawelskagolonka-kartonik-viz

Poleć znajomemu
Wyślij e-mailem
Branżowy program promocji
Nr POIG.06.05.02-00-149/12-00
Projektu „ Rozwój eksportu czynnikiem wzrostu poziomu konkurencyjności firmy W ramach poddziałania 6.5.2. Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji działania 6.5 Promocja polskiej gospodarki osi priorytetowej 6 Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna gospodarka, 2007-2013

Administratorem danych osobowych są Zakłady Mięsne "Pekpol Ostrołęka" S.A.,
ul. Przemysłowa 31, Ławy, 07 - 410 Ostrołęka

Na podstawie art. 4c ustawy z dnia 8 marca 2013r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych Zakłady Mięsne „Pekpol Ostrołęka” S.A. oświadczają, iż posiadają status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy.