Infolinia +48 29 764 11 01

Golonka pieczona ZM Pekpol w nowym opakowaniu – gotowa już w 5 minut!

Zakłady Mięsne Pekpol wprowadzają na rynek nowe opakowanie „Golonki pieczonej”. Teraz wyrób pakowany jest w kartonik z okienkiem, który doskonale eksponuje produkt. Opakowanie zawiera niezbędne dla konsumentów informacje oraz sposoby przygotowania produktu. Golonka pieczona to idealna propozycja dla osób żyjących w szybkim tempie, ale ceniących sobie smak dobrej kuchni. Prodykt zapakowany jest w folie z możliwością podgrzewania w mikrofalówce niemalże w 5 minut. Smaczny i ciepły posiłek przyrządzimy też podpiekając golonkę w piekarniku lub na grillu. To prosty i szybki sposób na doskonałe danie.

golonka-pieczona-pekpolSzybka w przygotowaniu „Golonka pieczona” ZM Pekpol z pewnością ucieszy wszystkich amatorów tego przysmaku. Jej wybór oznacza nie tylko mniej czasu spędzonego w kuchni, ale również doskonały smak i aromat, uzyskany dzięki naturalnym przyprawom. Świetnie smakuje z piekarnika czy mikrofalówki podana w wersji obiadowej, jak również pieczona na grillu serwowana na imprezach plenerowych. Wówczas można ją podawać w duecie z zimnym piwem. Idealnie komponuje się także z pieczonymi ziemniaczkami i musztardą.

Poleć znajomemu
Wyślij e-mailem
Branżowy program promocji
Nr POIG.06.05.02-00-149/12-00
Projektu „ Rozwój eksportu czynnikiem wzrostu poziomu konkurencyjności firmy W ramach poddziałania 6.5.2. Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji działania 6.5 Promocja polskiej gospodarki osi priorytetowej 6 Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna gospodarka, 2007-2013

Administratorem danych osobowych są Zakłady Mięsne "Pekpol Ostrołęka" S.A.,
ul. Przemysłowa 31, Ławy, 07 - 410 Ostrołęka

Na podstawie art. 4c ustawy z dnia 8 marca 2013r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych Zakłady Mięsne „Pekpol Ostrołęka” S.A. oświadczają, iż posiadają status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy.