Infolinia +48 29 764 11 01

Godło „Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2013” dla produktów plastrowanych ZM Pekpol!

Produkty w plastrach ZM Pekpol zostały wyróżnione prestiżowym godłem „Debiut Roku 2013” w programie „Konsumencki Lider Jakości”. Cel przedsięwzięcia to wyłonienie i promocja najlepszych w opinii konsumentów marek i firm, które funkcjonują i są dostępne na polskim rynku.

21Ogólnopolski program konsumencki organizowany jest przez redakcję „Strefy Gospodarki”, dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”. W jego ramach badana jest opinia Polaków na temat znajomości marki, szerokości oferty, dostępności produktu, jego ceny oraz jakości. Następnie na podstawie analizy opinii konsumentów wyłaniani są liderzy poszczególnych kategorii produktowych.

- Przyznany tytuł „Konsumencki Lider Jakości” w kategorii „Debiut Roku 2013”, to dla nas duże wyróżnienie i satysfakcja. Najbardziej jednak jesteśmy zadowoleni z faktu, że nasze produkty cieszą się tak dużym zainteresowaniem i zaufaniem klientów. Ta nagroda nie tylko potwierdza jakość naszych wyrobów i pozycję lidera na rynku, ale jest również motywacją do dalszego doskonalenia oferty firmy i jakości produktów. Opakowania, docenionych przez konsumentów wyrobów w plastrach, przeszły niedawno redesign. Layout opakowań zyskał nowoczesny, przejrzysty i estetyczny wygląd. Zaś umieszczona z przodu etykieta – pełni bardzo istotne dla konsumenta funkcje informacyjne - pozwalając na szybkie odnalezienie potrzebnych informacji na temat produktu, takich jak: jego rodzaj i właściwości, termin ważności, itd. Dodatkowo wzbogaciliśmy ofertę wyrobów plastrowanych o nowe asortymenty. Obecnie pełna oferta produktów plastrowanych firmy obejmuje 20 asortymentów – mówi Małgorzata Wódkiewicz z Zakładów Mięsnych Pekpol Ostrołęka.

Poleć znajomemu
Wyślij e-mailem
Branżowy program promocji
Nr POIG.06.05.02-00-149/12-00
Projektu „ Rozwój eksportu czynnikiem wzrostu poziomu konkurencyjności firmy W ramach poddziałania 6.5.2. Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji działania 6.5 Promocja polskiej gospodarki osi priorytetowej 6 Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna gospodarka, 2007-2013

Administratorem danych osobowych są Zakłady Mięsne "Pekpol Ostrołęka" S.A.,
ul. Przemysłowa 31, Ławy, 07 - 410 Ostrołęka

Na podstawie art. 4c ustawy z dnia 8 marca 2013r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych Zakłady Mięsne „Pekpol Ostrołęka” S.A. oświadczają, iż posiadają status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy.