Infolinia +48 29 764 11 01

Aktualności

"Czas na zmiany" - nowy program lojalnościowy www.czasnazmiany.pekpol.pl

Mamy przyjemność poinformować Państwa o I edycji programu Czas na zmiany. Ruszył nowy program lojalnościowy dla detalistów i hurtowni. Program trwa od stycznia do końca marca 2015 r. Zbieraj punkty z wybranych produktów z oferty ZM Pekpol i wymieniaj na nagrody. Jak wiele zyskasz zależy od Ciebie. Chcesz zostać uczestnikiem programu? Skontaktuj się z Przedstawicielem handlowym Zakładów Mięsnych "Pekpol Ostrołęka" S.A. lub zadzwoń na infolinię (22)203 54 76.

Zapytanie ofertowe

Przyjmujemy oferty na kompleksową organizację Udziału w Międzynarodowych Targach Żywności SIAL China 2015, które odbędą się w dniach 6-8 maja 2015r. w Szanghaju. W związku z realizacją projektu będącego częścią Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Poddziałanie 6.5.2. Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji współfinansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

Wesołych Świąt!

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość, niech każda chwila świąt Bożego Naraodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. W najpiekniejsze święta Bożego Narodzenia niech się spełnią wszystkie Wasze marzenia! Wszystkim, Konsumentom, Klientom i Partnerom życzą Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka S.A.

ZM Pekpol rozpoczyna kampanię dla „Kabanosów ze spiżarni”

Zakłady Mięsne Pekpol rozpoczęły kampanię promocyjną pod hasłem: „Wgryź się w temat dobrej przekąski”. Akcją objęte są produkty z linii „Kabanosy ze spiżarni”.

Mixuj z Pekpolem i przygotowuj różnorodne kanapki z Plastrami mix – nowość od ZM Pekpol

Salami parma, salami w pomidorach a może z zielonym pieprzem? Teraz dzięki „Plastrom mix”, nowości od Zakładów Mięsnych Pekpol, wszystkie trzy wędliny znajdziesz w jednym opakowaniu. Co więcej, śniadanie lub kolację przygotujesz szybko i bez wysiłku. Zobacz, że przygotowanie posiłków może być szybkie, różnorodne i smaczne.

Żyjesz szybko? Sięgaj po wędliny w plastrach!

Życie w biegu i ciągły pośpiech sprawiają, że coraz mniej czasu mamy na przygotowywanie urozmaiconych posiłków. Na sklepowych półkach znaleźć możemy produkty, które ułatwią szybkie skomponowanie pełnowartościowego śniadania czy apetycznej kolacji. Obok plastrowanych serów, chleba w kromkach czy umytych i pokrojonych sałat, kupić możemy również wędliny w plastrach. Do wyboru są najróżniejsze rodzaje i formy podania.

Wybierasz się na urlop? Sprawdź, jakie produkty sprawdzą się w podróży.

Wyjeżdżasz na urlop? Podróż do wymarzonego miejsca bywa czasem długa i uciążliwa. Dlatego warto zadbać o odpowiedni prowiant, który pozwoli zaspokoić głód i będzie zastrzykiem energii. Sprawdź, jakie produkty zabrać ze sobą na drogę.

ZAPYTANIE OFERTOWE POLAGRA FOOD 2014

Przyjmujemy oferty na kompleksową organizację Udziału w Międzynarodowych Targach Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD, które odbędą się w dniach 29 września – 2 października 2014 r. w Poznaniu. W związku z realizacją projektu będącego częścią Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Poddziałanie 6.5.2. Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji współfinansowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego.

Kolejne wyróżnienie dla produktów ZM Pekpol

Jury konkursu „Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym” WIOSNA 2014, po raz kolejny uznało wysoką jakość wyrobów ZM Pekpol. Wyróżniono dwa produkty z portfolio firmy: „Golonkę pieczoną” i „Kiełbasę podwawelską oryginalną”, która produkowana jest od początku istnienia Zakładów. Honorowy patronat nad konkursem, który organizuje Instytut Biotechnologii i Przemysłu Rolno-Spożywczego, sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

7
Branżowy program promocji
Nr POIG.06.05.02-00-149/12-00
Projektu „ Rozwój eksportu czynnikiem wzrostu poziomu konkurencyjności firmy W ramach poddziałania 6.5.2. Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji działania 6.5 Promocja polskiej gospodarki osi priorytetowej 6 Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna gospodarka, 2007-2013

Zakłady Mięsne ”PEKPOL Ostrołęka” Spółka Akcyjna
w Ławach, ul. Przemysłowa 31, 07-410 Ostrołęka NIP 758-000-01-14 REGON 55002397 Zarejestrowana pod nr KRS 0000029756 w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy i kapitał wpłacony: 31 355 320 zł

Administratorem danych osobowych są Zakłady Mięsne "Pekpol Ostrołęka" S.A.,
ul. Przemysłowa 31, Ławy, 07 - 410 Ostrołęka

Na podstawie art. 4c ustawy z dnia 8 marca 2013r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych Zakłady Mięsne „Pekpol Ostrołęka” S.A. oświadczają, iż posiadają status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy.