Infolinia +48 29 764 11 01

Aktualności

Nowość! Szybki sposób na pyszny obiad – mięsa w marynacie

Gdy nie mamy czasu na przygotowanie tradycyjnego obiadu, często sięgamy po szybkie i mało wartościowe przekąski. Alternatywą dla takiego sposobu odżywiania jest nowa linia mięs w marynacie od ZM Pekpol. To produkty od razu przyprawione i gotowe do podgrzania. Dzięki aromatycznym marynatom mięso po upieczeniu będzie wyjątkowo soczyste i pyszne.

ZM Pekpol startuje z III edycją promocji „Żetonomania”

Zakłady Mięsne Pekpol Ostrołęka ruszyły z trzecią edycją „Żetonomanii”. Jest to promocja skierowana do klientów detalicznych, którzy zakupią parówki „Paryżanki”. Podobnie jak w poprzednich edycjach, żetony znajdują się w opakowaniach MAP o wadze ok. 1 kilograma. Po zebraniu 10 żetonów, można zamienić je na bony premiowe Sodexo o wartości 10 złotych.

Parówki wiedeńskie i golonka pieczona odznaczone tytułem „Produkty najwyżej jakości w przemyśle mięsnym WIOSNA 2015”

Z przyjemnością informujemy, że produkty ZM PEKPOL – Parówki wiedeńskie i Golonka pieczona, zostały odznaczone w prestiżowym konkursie organizowanym przez Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolniczo – Spożywczego im. Prof. Wacława Dąbrowskiego i otrzymały tytuł „Produktów najwyżej jakości w przemyśle mięsnym WIOSNA 2015”.

Do grilla, gotowi, start! – 3 przepisy na błyskawiczne mięsa w gotowej marynacie

Grillowanie to podobno narodowy sport Polaków. Z wytęsknieniem czekamy na pierwsze ciepłe dni i rozpoczęcie grillowego sezonu. Stajemy się też bardziej wybrednymi klientami i nie ograniczamy się tylko do grillowania kiełbasy. Polacy coraz częściej sięgają po mięsa i produkty przygotowane specjalnie do pieczenia na ruszcie.

Energetyczne śniadanie na długi dzień

Sadzone jajko, parówka lub kiełbaska, bekon, fasolka w sosie pomidorowym i tosty to podstawowe składniki angielskiego… śniadania. Często nie rozumiemy tego połączenia i podchodzimy do niego sceptycznie. Zdanie zmienia się jednak już po pierwszym kęsie.

Nowość! Przekąska, która dodaje energii – Kabanosy ze Spiżarni ZM Pekpol

Zakłady Mięsne Pekpol poszerzyły kategorię wędlin podsuszanych. Na sklepowe półki trafiła właśnie nowa propozycja producenta – drobiowe Kabanosy ze Spiżarni. To pyszna przekąska wytworzona z najwyższej jakości mięsa drobiowego z dodatkiem wieprzowiny: 100 g produktu zawiera 168,5 g mięsa.

Smakowita i poręczna przekąska – Kabanosy ze Spiżarni ZM Pekpol w nowej formie!

Pyszne, suszone kabanosy są idealną przekąską na każdą porę dnia – zaspokoją nagły głód i dodadzą energii. Zakłady Mięsne Pekpol wprowadziły na rynek smakowite, cieniutkie kabanosy pod marką Kabanosy ze Spiżarni, w niewielkim, poręcznym opakowaniu.

Zapraszamy na Grillową Ucztę!

Grillowanie to nasz ulubiony sposób biesiadowania na świeżym powietrzu. Wystarczy zaprosić rodzinę i przyjaciół, rozpalić grilla i wrzucić na ruszt ulubione produkty. Aby w pełni cieszyli się Państwo smakowaniem grillowych przysmaków, przygotowaliśmy dla Was prawdziwą Grillową Ucztę.

Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt!

Zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w rodzinnym gronie, oraz wiosennego optymizmu Wszystkim Klientom, Konsumentom i Partnerom Handlowym życzą Zakłady Mięsne "Pekpol Ostrołęka" S.A.

7
Branżowy program promocji
Nr POIG.06.05.02-00-149/12-00
Projektu „ Rozwój eksportu czynnikiem wzrostu poziomu konkurencyjności firmy W ramach poddziałania 6.5.2. Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji działania 6.5 Promocja polskiej gospodarki osi priorytetowej 6 Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna gospodarka, 2007-2013

Zakłady Mięsne ”PEKPOL Ostrołęka” Spółka Akcyjna
w Ławach, ul. Przemysłowa 31, 07-410 Ostrołęka NIP 758-000-01-14 REGON 55002397 Zarejestrowana pod nr KRS 0000029756 w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy i kapitał wpłacony: 31 355 320 zł

Administratorem danych osobowych są Zakłady Mięsne "Pekpol Ostrołęka" S.A.,
ul. Przemysłowa 31, Ławy, 07 - 410 Ostrołęka

Na podstawie art. 4c ustawy z dnia 8 marca 2013r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych Zakłady Mięsne „Pekpol Ostrołęka” S.A. oświadczają, iż posiadają status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy.