Infolinia +48 29 764 11 01

Aktualności

Spot w telewizji TVN

Od dziś możesz zobaczyć nasz billboard sponsorski w programach Grupy TVN. Lista sklepów, w których możesz nabyć produkty dostępna na stronie www.kurpiowskiespecjaly.pl

Zapraszamy na nasze stoisko

Zapraszamy na targi Sial - największe, międzynarodowe targi spożywcze na świecie. 16-20 październik 2016, Paris Nord Villepinte - Paris. HALA NR 6, STOISKO M084.

Mięsa Mojej Mamy Nagrodzone przez Instytut Przemysłu Mięsnego

Schab, łopatka, karkówka i boczek z linii Mięsa Mojej Mamy zostały odznaczone tytułem „Produkty Najwyższej Jakości w Przemyśle Mięsnym”. Z przyjemnością informujemy, że nasza linia Mięsa Mojej Mamy – schab, łopatka, karkówka i boczek zostały odznaczone w prestiżowym konkursie pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, organizowanym przez Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolniczo – Spożywczego im. Pr of. Wacława Dąbrowskiego tytułem „Produkty Najwyżej Jakości w Przemyśle Mięsnym WIOSNA 2016”.

Wielkanocna kampania Kurpiowskie Specjały

Rozpoczęliśmy kolejną odsłonę ogólnopolskiej kampanii promocyjnej marki Kurpiowskie Specjały pod hasłem „Z szacunkiem do tradycji”. Celem kampanii jest budowa wizerunku marki Kurpiowskie Specjały jako marki wędlin premium, naturalnych, zdrowych, wędlin czerpiących swoje korzenie z tradycji regionu. Kampania skierowana jest do potencjalnych konsumentów, do punktów sprzedaży detalicznej i hurtowej.

Kurpiowskie specjały nagrodzone przez instytut przemysłu mięsnego

Schab, baleron i boczek z linii Kur­piowskie Specjały zostały odzna­czone tytułem „Produkty Najwyżej Jakości w Przemyśle Mięsnym”, zaś Szynka otrzymała Złoty Medal.

Wesołych Świąt!

Świąt pełnych ciepła, radości i niepowtarzalnej, rodzinnej atmosfery, a także samych sukcesów w Nowym Roku życzą ZM "Pekpol Ostrołęka" S.A.

ŚWIĄTECZNA KAMPANIA PROMOCYJNA KURPIOWSKIE SPECJAŁY

Rozpoczęliśmy ogólnopolską kampanię promocyjną marki Kurpiowskie Specjały. Celem kampanii jest zbudowanie wizerunku marki Kurpiowskie Specjały jako marki wędlin premium, naturalnych, zdrowych, bez chemii, skierowanie potencjalnych konsumentów do punktów sprzedaży i wzrost sprzedaży. Grupą docelową kampanii są świadomi konsumenci, zainteresowani zdrową żywnością.

Kurpiowskie Specjały – naturalne wędliny i tradycyjne receptury

Kurpie to niezależny region z własną kulturą i niepowtarzalną kuchnią. Linia Kurpiowskie Specjały od ZM Pekpol to naturalne, pozbawione sztucznych konserwantów wyroby przyrządzane według tradycyjnych receptur. Nie zawierają glutaminianu sodu, fosforanów dodanych, sztucznych barwników i przeciwutleniaczy.

Nowość! Szybki sposób na pyszny obiad – mięsa w marynacie

Gdy nie mamy czasu na przygotowanie tradycyjnego obiadu, często sięgamy po szybkie i mało wartościowe przekąski. Alternatywą dla takiego sposobu odżywiania jest nowa linia mięs w marynacie od ZM Pekpol. To produkty od razu przyprawione i gotowe do podgrzania. Dzięki aromatycznym marynatom mięso po upieczeniu będzie wyjątkowo soczyste i pyszne.

7
Branżowy program promocji
Nr POIG.06.05.02-00-149/12-00
Projektu „ Rozwój eksportu czynnikiem wzrostu poziomu konkurencyjności firmy W ramach poddziałania 6.5.2. Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji działania 6.5 Promocja polskiej gospodarki osi priorytetowej 6 Polska gospodarka na rynku międzynarodowym Programu Operacyjnego Innowacyjna gospodarka, 2007-2013

Administratorem danych osobowych są Zakłady Mięsne "Pekpol Ostrołęka" S.A.,
ul. Przemysłowa 31, Ławy, 07 - 410 Ostrołęka

Na podstawie art. 4c ustawy z dnia 8 marca 2013r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych Zakłady Mięsne „Pekpol Ostrołęka” S.A. oświadczają, iż posiadają status dużego przedsiębiorcy w rozumieniu przepisów ustawy.